Dovolenka 22.7-2.8.2024, vaše objednávky vybavíme po tomto dátume, vďaka za pochopenie

hydrografika

Prázdny košík

Doprava nad 100€ Zdarma (platí pre SVK)

Dodanie tovaru

Tovar je doručovaný prepravnou spoločnosťou GEIS parecel SK, s. r. o., ktorá udáva doručenie nasledujúci pracovný deň po dni podania. Prevádzkovateľ stránky www.hydrografika.sk nepreberá zodpovednosť za prípadné omeškané doručenie spôsobené prepravcom. Objednávky prijaté mimo pracovných dní (víkendy, sviatky) budú odoslané v najbližší pracovný deň. Objednávky prijaté v pracovné dni po 09:00 hod. môžu byť odoslané až v nasledujúci pracovný deň. 

Cena poštovného v rámci Slovenskej republiky je účtovaná paušálne vo výške 4,50 EUR pre každú zásielku. Cena poštovného pre zásielky adresované mimo územia SR v rámci eurozóny je účtovaná paušálne vo výške 11,- EUR pre každú zásielku.

Pre zásielky adresované v rámci Slovenskej republiky v celkovej hodnote vyššej ako 100,- EUR s DPH nebude účtovaný poplatok za jej odoslanie.

Pri neprevzatí tovaru, ktorý je predmetom kúpnej zmluvy vzniknutej na základe už potvrdenej objednávky kupujúceho na www.hydrografika.sk je predávajúci oprávnený požadovať od kupujúceho náhradu nevyhnutne vynaložených nákladov súvisiacich s plnením z riadne vzniknutej kúpnej zmluvy v zmysle platných právnych predpisov vo výške 10 EUR.

3mcolorcentrumfinixasataspiesheckertesaupol

Chcem informácie o novinkách, akciách a zaujímavých projektoch