logo hydrografika tmave

Originálna povrchová úprava

Tomáš Čičeľ, tel: +421 948 338 755

Staničná 30, Vráble

IČO: 44492073  |  DIČ: 1080250061  |  IČ DPH: SK1080250061

 

Naše služby povrchových úprav

 

1. Vodo-transferová tlač HYDROGRAFIKA (individuálna povrchová úprava)

V rámci tejto služby našim zákazníkom ponúkame možnosť potlače ľubovoľných dielov a predmetov podľa želania moderným technologickým postupom prostredníctvom profesionálnych aplikačných zariadení.

Vybrať si pritom môžete z viac ako 200 vzorov, ktoré sú skladom, dostupné ihneď. Ak by ste si vzor predsa len nevybrali ponúknuť Vám vieme množstvo ďalších vzorov nevynímajúc výrobu vlastného motívu. Hydrografiku aplikujeme takmer na akýkoľvek materiál a v celom procese používame tie najkvalitnejšie materiály od renomovaných výrobcov, čo prispieva k perfektnému výsledku a dlhej životnosti.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto technológií, kliknite sem

facebook hydrografika Instagram hydrgorafikaPre lepšiu orientáciu a predstavivosť sme najčastejšie upravované predmety rozdelili do niekoľkých kategórií. Ukážky našich prác nájdete na FB stránke alebo na Instagrame.

Viac o individuálnej povrchovej úprave tu

 

2. Vodo-transferová tlač HYDROGRAFIKA (sériová povrchová úprava)

Táto služba je určená predovšetkým firmám, výrobcom alebo predajcom výrobkov a polotovarov, ktorí potrebujú svoj produkt zhodnotiť estetickou a odolnou povrchovou úpravou.

Disponujeme dostatočnými výrobnými kapacitami a technickým vybavením aby sme dokázali pokryť malé, stredné aj veľké série.

Viac o sériovej povrchovej úprave tu

 

3. Lakovanie dielov

V rámci tejto služby našim zákazníkom ponúkame možnosť lakovania akýchkoľvek jednotlivých dielov a predmetov do ľubovoľnej farby.

Viac o lakovaní dielov tu

 

hg-aktivator-je-tu

HG AKTIVÁTOR JE TU

  HG AKTIVÁTOR JE TU Už tri roky intenzívne pracujeme na zlepšovaní našich zručností v oblasti vodnej transférovej tlače. Veľmi nás baví vylepšovať dizajn vašich autíčok, motoriek, bicyklov,...
holograficka-folia-ako-na-to

Holografická fólia - ako na to

  Holografická fólia – ako na to   Prednedávnom sme rozšírili náš sortiment o ďalšiu novinku, konkrétne holografickú fóliu. Prinášame Vám ju ako prví v Európe, preto je našou...

3mcolorcentrumfinixasataspiesheckertesaupol