PLASTI DIP sprej - GOLD METALIZER (400ml) !!! VÝPREDAJ !!!

Flexibilný tekutý matný náter použiteľný prakticky na akýkoľvek predmet a povrch pričom je kedykoľvek odstrániteľný bez poškodenia pôvodného povrchu.
Cena: 13,90 €
Cena bez DPH 11,58 €
Dostupnosť:
skladom.png
{itpsharepoint}

Vytvorte metalický efekt, na Vašich Plasti Dip projektoch s použitím prípravkov rady Plasti Dip METALIZER. Po nanesení klasickej farby Plasti Dip túto nechajte zaschnúť. Po jej zaschnutí môžete povrch opatriť vrstvou prípravku Plasti Dip METALIZER, ktorý na povrchu vytvorí metalický efekt. Pri použití viacerých vrstiev sa metalický efekt umocní.

PLASTI DIP METALIZER je dostupný v troch variantoch a to SILVER, COPPER a GOLD (strieborný, medený a zlatý) a je k dispozícii v 400 ml aerosólových sprejoch pre rýchle a pohodlné nanášanie.

hg-aktivator-je-tu

HG AKTIVÁTOR JE TU

  HG AKTIVÁTOR JE TU Už tri roky intenzívne pracujeme na zlepšovaní našich zručností v oblasti vodnej transférovej tlače. Veľmi nás baví vylepšovať dizajn vašich autíčok, motoriek, bicyklov,...
holograficka-folia-ako-na-to

Holografická fólia - ako na to

  Holografická fólia – ako na to   Prednedávnom sme rozšírili náš sortiment o ďalšiu novinku, konkrétne holografickú fóliu. Prinášame Vám ju ako prví v Európe, preto je našou...

3mcolorcentrumfinixasataspiesheckertesaupol