RUBBER DIP 3,78L

Flexibilný tekutý matný náter použiteľný prakticky na akýkoľvek predmet a povrch pričom je kedykoľvek odstrániteľný bez poškodenia pôvodného povrchu.
Cena: 105,00 €
Cena bez DPH 87,50 €
Dostupnosť:
skladom.png
{itpsharepoint}

PLASTI DIP je na vzduchu zasychajúci flexibilný tekutý matný náter použiteľný prakticky na akýkoľvek predmet a povrch pričom je kedykoľvek odstrániteľný bez poškodenia pôvodného povrchu. PLASTI DIP odoláva alkalickým kyselinám, soliam, vlhkosti, oderu a väčšine chemikálií. Taktiež je použiteľný ako elektroizolačná vrstva. PLASTI DIP nikdy nepraská ale zostáva pružný aj za nepriaznivých podmienok (-34 º C 93 º C).

PLASTI DIP 3,78 L je dostupný vo farbách:

čierna, biela, transparentná, modrá a červená, preto do poznámky v objednávke uveďte názov odtieňa.

 

Ak sa vrstva PLASTI DIP-u poškodí alebo sa len rozhodnete pre zmenu farby, jednoducho je možné poškodené miesto lokálne opraviť alebo starý nástrek strhnúť, pričom pôvodný podklad zostáva neporušený v pôvodnom stave a pripravený k ďalšiemu nanášaniu.

Nesavé povrchy ako napríklad kovy by sa mali opatriť základným náterom PLASTI DIP PRIMER.

hg-aktivator-je-tu

HG AKTIVÁTOR JE TU

  HG AKTIVÁTOR JE TU Už tri roky intenzívne pracujeme na zlepšovaní našich zručností v oblasti vodnej transférovej tlače. Veľmi nás baví vylepšovať dizajn vašich autíčok, motoriek, bicyklov,...
holograficka-folia-ako-na-to

Holografická fólia - ako na to

  Holografická fólia – ako na to   Prednedávnom sme rozšírili náš sortiment o ďalšiu novinku, konkrétne holografickú fóliu. Prinášame Vám ju ako prví v Európe, preto je našou...

3mcolorcentrumfinixasataspiesheckertesaupol