PLASTI DIP BLAZE farba 1 L

Flexibilný tekutý matný náter použiteľný prakticky na akýkoľvek predmet a povrch pričom je kedykoľvek odstrániteľný bez poškodenia pôvodného povrchu.
Cena: 52,90 €
Cena bez DPH 44,08 €
Dostupnosť:
3-4_dni.png
{itpsharepoint}

PLASTI DIP BLAZE je jedinečná kolekcia neónových (fluorescenčných) farieb, ktoré dodajú jedinečný vzhľad každému povrchu. PLASTI DIP BLAZE použite všade tam , kde potrebujete dosiahnuť svetlé, žiarivé a neprehliadnuteľné farby. Pre čo najlepšie dosiahnuteľný výsledok odporúčame farby z radu BLAZE aplikovať na biely podklad vytvorený bielou farbou PLASTI DIP.

PLASTI DIP BLAZE farba 1 L je dostupná v odtieňoch, ktoré sú znázornené nižšie, preto do poznámky v objednávke uvedte názov odtieňu podľa uvedeného vzorkovníka.

plasti dip colours blaze

hg-aktivator-je-tu

HG AKTIVÁTOR JE TU

  HG AKTIVÁTOR JE TU Už tri roky intenzívne pracujeme na zlepšovaní našich zručností v oblasti vodnej transférovej tlače. Veľmi nás baví vylepšovať dizajn vašich autíčok, motoriek, bicyklov,...
holograficka-folia-ako-na-to

Holografická fólia - ako na to

  Holografická fólia – ako na to   Prednedávnom sme rozšírili náš sortiment o ďalšiu novinku, konkrétne holografickú fóliu. Prinášame Vám ju ako prví v Európe, preto je našou...

3mcolorcentrumfinixasataspiesheckertesaupol